Knight Online Club – 1453 Fire Drake – Kolaylaştırılmış Farm Server

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

 Arka plan

Knight Online Club orta düzey farm içerikli Knight Online özel serverıdır. Arka plandaki geliştirme ekibimiz büyümeyi ve büyüdükçe gelişmeyi hedeflemektedir. Biz, birçok önemli aşama kat ettik ve saatlerce çalışarak mümkün olan en iyi oyun deneyimini yeni birçok özellik ile geliştirmeye çalıştık.

Temel Özellikler

  • İnteraktif KOPanel
  • Güvenlik Geliştirmeleri
  • Savaş / CSW / Eventler
  • Güçlü AntiCheat
  • Tüm Skiller aktif
  • Tüm Zone’lar aktif
  • Aktif Takımlar

Bi-Frost

Bi-Frost tamamen USKO stilinde çalışmaktadır. Biz solo oyuncular ve yeni başlayan oyuncuların adil bir şekide fragment elde edebilmesi için Bi-Frost moblarına çeşitli düzenlemeler yaptık. Tüm Bi-Frost mobları Chaotic Generator da kırdırılabilen fragment droplarına sahiptir.

Ronark Land
Biz Ronark Land moblarına birçok özel drop ekledik. Master skillerini açmak için gerekli olan çeşitli itemleri bazı moblarda bulabilirsiniz. Aynı zamanda High Class itemleri de.. Bu süreçte diğerlerine karşı dikkatli ve gelişmek için hızlı olun.

Güvenlik Geliştirmeleri

Çeşitli güvenlik hesaplamaları hesaplarınızı, karakterlerinizi ve itemlerinizi güvende tutmak için yapılmıştır. Bütün kullanıcıların parolaları arka plan geliştirme ekibimizin dahi ulaşamayacağı şekilde kriptolanmıştır. Bazı güvenlik hesaplamaları Game Server için de yapılmıştır. Tam güvenlik kesinlikle bizim hedefimiz!

Başlarken

Bu mesaj altındaki linke tıklayarak bizimle maceraya başlayabilirsin. Oyunumuzu geliştirmek için yardımlarını bekliyoruz.

İyi eğlenceler..

http://www.knightonline.club/​

Knight Online Club – 1453 Fire Drake – Kolaylaştırılmış Farm Server İndir
Size Ait Modları kendi indirme linkleriniz ile sitemize Mod Ekle kısmından Kamyonyama'da paylaşabilirsiniz.

luslul

Simulasyon oyunlarıyla fazla vakit geçiren biri olarak diğer oyunlara zaman dahi ayıramıyorum. Daha gerçekçi bir oynanış imkanı sağlayan ve oynarken aynı zamanda eğiten bir oyun türü olan Simülasyon oyunlarından en fazla sevdiğim kamyon ve tır simülasyon oyunları. Bende sizler için test edip denediğim mod ve yamaları paylaşarak sizlerinde oyundan aldığı keyifi kat kat arttırmayı amaçlıyorum. Hepinize İyi Oyunlar

You may also like...

1 Yorum

  1. tuncay dedi ki:

    link kırık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir